Egzotyczne wycieczki Ekwador

Tydzień, który spędziliśmy wraz z ukochanym w stolicy Ekwadoru, Quito był dla mnie tygodniem naprawdę niezapomnianym. Potrzebowaliśmy takiej ucieczki od codzienności, i w  Quito naprawdę się nam to udało. o prostu, odpoczęłam tam jak nigdy dotąd.

ekwador kolej

Poza tym w tym mieście znaleźliśmy naprawdę liczne atrakcje turystyczne, na co zazwyczaj zwracamy największą uwagę. Mogliśmy więc naprawdę być w pełni zadowoleni z tego, co właśnie tam zastaliśmy. Teraz już wiem, że nie ma niczego dziwnego wtym, że tak doskonale zachowana Starówka uznawana jest za skarb światowej kultury.

ekwador

Poza tym szczególnie do gustu przypadł mi łagodny klimat tam panujący. Zaciszne place z pięknymi fontannami, wąskie, urokliwe uliczki, to wszystko było wprost cudowne. Poza tym, to, że nowoczesne Nowe Miasto idealne współgra tam ze Starym Miastem zrobiło na nas piorunujące wrażenie. Mieliśmy okazję zwiedzić też kilka muzeów, i zetknąć się tam z kulturą jak najwyższej postaci.

ekwador targ

Nigdzie wcześniej do tej pory nie doświadczyłam czegoś takiego jak właśnie tam. Quito sprawiło, że odzyskałam chęci do życia. Mogłam tam wypocząć i odzyskać siły do życia. Jestem do teraz pod wielkim urokiem tego miejsca.