Moja siostra jest w ciąży

Hej kobitiki. Moja młodsza siostra urodziła niedawno zdrowa córeczkę. Tak wiem, jestem do tyłu to ja pierwsza powinnam urodzić ale to nic opowiem wam wszystko. Dziewięć miesięcy moja kochana siostrzyczka chodziła sobie w ciąży. Winny temu jest jej mąż, który był przyczyną ciąży.

Całą ciąże mojej siostrzyczki prowadził ginekologia warszawa. To był znany specjalista a właściwie nadal jest znany ale nazwiska wam nie podam aby nie robić mu krypto reklamy. W każdym bądź razie wszystko było w jak najlepszym porządku i pan doktor prawidłowo prowadził ciąże mojej siostry.  Często też jej wykonywał usg ciąży. Wszystkie wyniki były prawidłowe co oznaczało, że bobasek rozwija się bardzo dobrze.

W końcu nadszedł dzień porodu, wcześniej trzeba było wykonać usg ginekologiczne. Moja siostra bardzo się bała ale było wszystko dobrze. Po trzech godzinach porodu czyli dosyć szybko na świat przyszedł jej potomek. Poród przebiegał bez komplikacji. Dziecko urodziło się zdrowe i bardzo dobrze się czuło. Natomiast Ja jestem dumna bo zostałam wreszcie upragnioną ciocią.

Dodaj komentarz