Najtańsze dostępne auta

Zotye Holding Group, jest producentem aut z Chin południowo-wschodnich, który wprowadził na rynek lokalny pierwszy samochód, za który zapłacimy równowartość wynoszącą ok. 9,4 tys. zł.

wypożyczalnia samochodów

Jest to samochód, który bazuje na Suzuki Alto kolejnej, drugiej generacji, pojawiający się na japońskim rynku w roku 1984, a ten jest oferowany pod przejętą markę Jiangnani w roku 2007.

Wersja podstawowa, która została lekko zmodernizowana została obniżona na lokalnym rynku do 18800 juan, jest to równowartość niespełna 9 tys.zł. Auto z silnikiem, pojemności 0,8litra oraz mocą 36 KM (60 Nm), trzycylindrowym waży jedynie 645 kg. Natomiast jego wyposażenie podstawowe obejmuje manualną klimatyzację oraz radio CDMP3.

rent a car warsaw

Jednak producent nie podaje osiągów samochodu. Za wersję „bogatszą” zapłacimy o ok. tysiąc złotych więcej, posiada ona dodatkowo aluminiowe felgi, lakier metalik, zderzaki oraz lusterka, które są w kolorze nadwozia oraz światła przeciwmgielne.
Auta tego typu ze względu na niski technologiczny poziom mogą być sprzedawane jedynie na rynkach, które się rozwijają i w właśnie w takie producent celuje. A głównym konkurentem tego auta ma być Tata Nano, który kosztuje niewiele mniej, jednak posiada on gorsze wyposażenie oraz słabszy silnik.

Zotye to firma znaną na rynku europejskim głównie poprzez przejęcie od Fiata linii produkcyjnych, wysłużonych do montaży Fiata Multipli oraz Lanci Lybry. Na rynku lokalnym koncern ma do zaoferowania wersję zmodernizowaną Daihatsu Terios, która dostępna jest także z napędem elektrycznym. Ten koncern eksportuje swoje samochody głównie do krajów azjatyckich, jak również do Rosji, na Bliski Wschód oraz do Ameryki Łacińskiej.

wynajem długoterminowy

Dodaj komentarz