spokojna okolica, domek nad jeziorem

domek letniskowy nad jeziorem

Spokojna lokalizacja w Ljusnan.
4 łóżka (+2-4 w szopie ogród)
900 dolarów / weekend

WC / prysznic. Dobrze wyposażona kuchnia z kuchenka z piekarnikiem, lodówka, mikrofalówka, ekspres do kawy i czajnik. Telewizor z odtwarzaczem DVD i kina domowego. Tabele z miejscami dla 7-8. Podczas posiłków na patio i dużym grillem na węgiel drzewny. Tex.Krocket Parlor, Boule, szczudła, itp. Chociaż piaskownicy iSkrindan.
Położony w pięknej Ljusnan Valley, między Ahmadabad i Järvsö Vallsta w miejscowości, w spokojnym miejscu na końcu drogi w pobliżu Örsjöns, z krótkimi,spacerem do plaży. Więcej plaży w popularnej okolicy, jak również zaczarowany lasze ścieżką up Vedberg gdzie piękne widoki Ljusnan oczekiwania.
Z plaży widać Orbaden z długich plaż i centrum spa, restaurację i mini golf. Järvsöjest tylko 20 minut jazdy samochodem na północ. Po drodze pchle targi i pastwiska górskie i ładne stare Hälsingegård do zbadania. W Järvsö jest Wild ZooJärvzoo i Stenegård z rzemieślnik pieczywa i piekarnia i kawy i niepowtarzalny widok z góry Öjebergets góry. Tam, w lecie, trasy zjazdowej rower górski otwarto w dół wzgórza.
W Vallsta Oprócz najbliższego supermarketu również Gästgivars, ładny dziedziniec zrzemiosła z regionu, a także niektórych kursów w okresie letnim.
W Arbrå są „drewniany zamek ładne stare Hälsingegård, tak jak w kawiarni wpiękne ogrody i plac zabaw dla dzieci ekscytujące, jest miłym miejscem dla całej rodziny.
Czynsz odnosi się tylko do salonu. Czy również wynająć mały domek na posesji z łóżkiem piętrowym i dwa materace extra, koszt 50 koron za noc, która jest również cena, jeśli chcesz otrzymać dostęp do pościeli w trakcie pobytu. Kołdry i poduszki są dostępne w obu izbach.
Cena może być obniżona przez dłuższy okres wynajmu.

Zakaz palenia lub zwierzęta. W domku jest wymagane, jak znalazł, ładne od zbieranei usuwane.
Aby uzyskać więcej informacji i więcej zdjęć proszę o kontakt – zabezpieczone przeze-mail.

domek letniskowy nad jeziorem2

Dodaj komentarz